problem z kocurem

Tutaj piszecie o wszystkim tym, co się tyczy naszych brytków a jednocześnie nie pasuje do wcześniejszych kategorii...
caffelate
Obcy kot
Obcy kot

problem z kocurem

Postautor: caffelate » 29 mar 2012, 08:38

witam! mam niemały problem z moim kochanym kocurkiem. jakiś czas temu kupiliśmy go do "przytulania" i przy okazji w celach hodowlanych. kocisko ma rok i 8 miesiecy, niestety - do tej pory nie udało mu się odbyć ani jednej pełnej kopulacji. wiem, ze to o czym pisze moze wydac sie smieszne wielu osobom, ale my naprwde mamy z tym problem - kocisko wyje po nocach,czyli ma swoje potrzeby, a jak już ma przy sobie kotkę w rui, to wchodzi na nią i drepcze w miejscu... początkowo myslelismy, ze jeszcze jest za mlody, ale teraz niepokoimy sie czy nei dzieje sie z nim cos zlego... poza tym to jego nocne zawodzenei jest dosc uciazliwe i nie ukrywam,ze zastanawiamy sie nawet na jego kastracją... tylko szkoda nam go troche... prosze o pomoc, rady... moze ktos tez mial taki problem.pozdrawiam i z gory dziekuej C.L.

Awatar użytkownika
Magdalena
Kot Expert
Kot Expert
Hodowla: TyMaBRI*PL
Kontaktowanie:

problem z kocurem

Postautor: Magdalena » 02 kwie 2012, 19:49

A jak probujecie pomoc kocurkowi przy kryciu? czy jest dosc dlugi by siegnac do kotki? wyslij mi maila z jakims opisem... kotki kryje swoje czy obce, jak sie kotka zachowuje, czy kocur sie boi... jak najweicej opisz sytuacje... czasem trzeba zawalczyc...
Magdalena, TyMaBRI*PL

Kocięta brytyjskie szukają zakochanych Ludzi!!

Obrazek

Wróć do „Ogólnie o Brytkach”