[łóżko] + kot

Macie jakiś problem, dotyczący kota i całego jego otaczającego świata?
Piszcie ....
Letty..
Zaspany kot
Zaspany kot

Re: [łóżko] + kot

Postautor: Letty.. » 17 kwie 2014, 19:38

Wszelkie inne możliwości są oczywiście.Leżanka(korzysta w ciągu dnia na polegiwaniu przy oknie,wygląda sobie i przygląda co tam na dworze)budkę taką krytą mięciutką i jeszcze jedną w wysokim drapaku....i pomimo że taką też miał w"swoim domu"to korzysta z niej tylko do zabawy :D Lubi też fotel..

O!właśnie śpi na drapaku wysoko,ale w nocy na poduchę do pańci..

Petservice_pl
Zaspany kot
Zaspany kot

[łóżko] + kot

Postautor: Petservice_pl » 23 kwie 2014, 15:39

Kot ma swoje miejsca i zawsze ułoży się tam gdzie będzie emu po prostu wygodnie i gdzie bedzie czuł się bezpiecznie,to chyba normalna kwestia,a przecież o wiele milej jest spać z kotkiem tuż obok:)
Petservice.pl - karmy Nutram.

Obrazek

makarutek
Obcy kot
Obcy kot

[łóżko] + kot

Postautor: makarutek » 29 kwie 2014, 11:09

jak już raz spał i mu się spodobało to nie mam pojęcia jak oduczyć. Ja czasem jak mi przeszkadza zamykam drzwi troche pomiauczy, ale potem odpuszcza ;)
Na początku zawsze się wpychał na łóżko, a teraz już nie zawsze, więc może to z wiekiem też przechodzi?
Najbardziej jednak nie lubie jak włazi mi pod kołdrę, takie dziwne uczucie :P Na szczęście rzadko to robi :D

Awatar użytkownika
GlodnyZwierzak_pl
Zaspany kot
Zaspany kot

[łóżko] + kot

Postautor: GlodnyZwierzak_pl » 02 cze 2014, 11:47

Z wiekiem kot nabywa jak i pozbywa się pewnych zachowań czy przyzwyczajeń,podobnie zresztą jak u człowieka,tutaj sytuacja jest analogiczna. Akurat uważam że sen kota z nami w łóżku to takie zbliżanie do siebie i bardzo to lubię,poza tym to słodki widok kiedy nasz futrzak śpi tak otulony kołdrą:)
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

Wróć do „PORADY”